top of page

PRAVIDLÁ LOVU

cas.png
  • Akcia je otvorená pre každého, kto má chuť sa zabaviť a spoznať slovenské umenie.

  • Ak budeš mať šťastie a ulovíš si niektoré z diel, je potrebné zaslať jedinečný kód tohto diela organizátorom na Whatsapp alebo SMS správou. Je to kvôli tomu, aby sme vedeli označiť nájdené obrazy a dali vedieť ostatným lovcom, že sa konkrétny obraz našiel. Nikto predsa nechce hľadať obraz, ktorý už nájdený bol.

  • Jedinečný kód, aj všetky pokyny budú detailne popísané na papieriku, ktorý si nájdeš spolu s tvojim novým obrazom.

  • Nezabudni sa odfotiť s odbaleným obrazom a takisto nám ju poslať prostredníctvom Whatsapp alebo SMS.

  • Všetky diela budú schované na otvorených priestranstvách (nie je nutné vchádzať do podnikov, či obchodov).

ČASTÉ OTÁZKY

Môže sa zapojiť s umeleckým dielom každý? Každý začínajúci alebo profesionálny umelec sa môže prihlásiť. Avšak vzhľadom na veľký záujem zo strany umelcov a taktiež obmedzenú kapacitu, budú tieto diela podliehať výberu.

Dokedy je možné zapojiť svoje umelecké dielo? Čoskoro poskytneme bližšie informácie.

Aké veľké umelecké dielo môžem pridať? Momentálne akceptujeme akékoľvek obrazy s maximálnym rozmerom 40x40cm. V prípade, že by si chcel zapojiť väčší obraz, napíš nám správu na info@arthunt.sk

Môžem pridať viac umeleckých diel? Maximálny počet zapojených diel od jedného umelca sú 2 kusy.

Ako pridám svoje umelecké dielo? Svoje dielo môžeš zapojiť vyplnením formulára na hlavnej stránke.

Nezničí sa moje umelecké dielo pri podujatí? Diela sú dostatočne zabalené pred poškodením. V prípade nepriaznivého počasia sú obrazy balené do extra fólie proti premoknutiu.

Kedy a kde sa koná podujatie ? Lov sa uskutoční dňa 14.9.2024 o 14:00 v centre Bratislavy.

Ako ulovím umelecké dielo? Diela sa hľadajú na základe indícií, ktoré budú zverejnené presne v deň a čas začiatku eventu. Indícia ťa navedie na miesto, kde bude dielo skryté. Ďalej je to už na tvojej šikovnosti.

Čo je princípom ARTHUNT? Profesionálni i neprofesionálni umelci venujú svoje diela, ktoré sa schovajú na rôznych miestach v centre Bratislavy. Účastníci akcie, teda lovci, majú možnosť na základe indícií dané diela nájsť a ponechať si ich celkom zadarmo.

Môžem nájsť aj viac umeleckých diel? Boli by sme radi, aby z venovaných diel do akcie malo čo najviac ľudí radosť. Preto ak nájdeš umelecké dielo, lov ďalších prenechaj ostatným.

Ako potvrdím ulovené dielo? Po nájdení diela je potrebné zaslať jedinečný kód organizátorom prostredníctvom správy SMS alebo aplikácie Whatsapp. Je to dôležité, aby sme my vedeli dielo vyradiť zo zoznamu a aby iní hľadači nehľadali niečo, čo už nájdené bolo. Tieto inštrukcie samozrejme budú uvedené na každom nájdenom diele.

Môžem si nájdené dielo vymeniť za iné? Takáto aktivita je zakázaná. Prosíme každého lovca, aby hľadal len také dielo, o ktoré má záujem. Kšeftovanie s dielami je neúctivé voči umelcom, ktorí venovali svoje dielo do projektu.

bottom of page